Přípravka

Closed group 9 members

Group managers

Lenka Zatylnyjová
Content Manager • Atletika Líbeznice
Default profile image
Andrea Pischnothová
Trenérka • Atletika Líbeznice

Tréninky probíhají na Duhovce v pondělí a ve středu od 16.30 hod do 18.00 hod , v případě nepříznivého počasí (mráz, vytrvalý déšť) pak v tělocvičně ZŠ. 

Info k tréninku
Je dobré, načasovat příchod dítěte tak, abychom mohli včas začít. 
Před tréninkem je vždy přítomný někdo z trenérů cca. o 15 minut dříve.  
Obecné info k oděvu - pro případ, že bude opravdu hezky půjdeme ven i přes zimu, alespoň na část tréninku. Prosíme tedy na každý trénink následující oblečení - děti v něm mohou přijít, či jej mohou mít s sebou v batohu:

Na trénink venku by tak děti měly mít kromě pití i běžecké boty, ponožky, funkční triko, elastické kalhoty/kraťasy, v zimním období pak funkční termoprádlo (triko s dlouhým rukávem, dlouhé elastické kalhoty), další vrstvu trička, mikinu, softshellovou bundu nebo větrovku ve které se mohou hýbat, šusťákové kalhoty/tepláky a dlouhé ponožky, vhodnou obuv, čepici, šátek na ústa anebo lyžařskou kuklu, rukavice.

Na trénink uvnitř je dobré mít tepláky či kraťasy, tričko s krátkým rukávem, obuv do tělocvičny a pití s dobrým uzavíráním.


V případě nevhodného obutí nebude dítěti umožněno cvičit z bezpečnostních důvodů!!!!

 

- stále platí, že když jen to trošku jde (a pan trenér je v tomto směru dost velký optimista, i když se ho snažíme občas krotit), trénink probíhá venku (Prosíme - uzpůsobte tomu oblečení dětí ! Raději více vrstev oděvu, aby si nějakou mohly děti sundat a pak - po námaze - zase obléct. Děkujeme!).

 

- v případě horšího počasí můžeme využívat tělocvičnu ZŠ a ZUŠ Líbeznice 

 

- naši sponzoři?

Dále jsme se dozvěděli, že někteří sportovní nadšenci (dospělí) by rádi přispěli na činnost našeho oddílu. Moc si toho vážíme a předem děkujeme - samozřejmě jsme schopni s dotyčným podepsat darovací smlouvu - aby na obou stranách bylo vše účetně (i jinak :-) v pořádku.