Naše úspěchy

 

Rok 2021 a dále

Veškeré účasti na závodech uvádíme ve složce Výsledky nebo oddílové zprávy a na našich FB stránkách

Rok 2020

Veškeré účasti na závodech uvádíme ve složce Výsledky.

článek Náš region

Sever 15/2020 | Náš REGION (nasregion.cz)

články Líbeznický zpravodaj

Líbeznický zpravodaj | Líbeznice (libeznice.cz)

 

Rok 2019

Veškeré účasti na závodech uvádíme ve složce Výsledky.

V roce 2019 se naši jednotlivci i družstva zúčastnili halových závodů i závodů na dráze a největšími úspěchy jsou 1. místo v Krajských přeborech Středočeského kraje družstev přípravek, nominace na republikové závody, medaile z mezinárodních závodů EKAG a spousta dalších individuálních výsledků zveřejňovaných ve složce Výsledky.

 

Rok 2018 je z hlediska úspěchů našeho oddílu ještě významnější. Uvádíme mimo jiné jen nejvýznamnější úspěchy za období části první poloviny roku:

 • Běh o pohár starostky Neratovic – v různých věkových kategoriích jsme získali 4 x 2. místo, 1 x 3. místo a 1 x krásné 4. místo
 • Běh lipovou alejí v Nymburce – v různých věkových kategoriích jsme získali 2 x 3. místo
 • Milovická míle 1 x 1. místo
 • Běh veltruským parkem – v různých věkových kategoriích jsme získali 2 x 2. místo
 • Atletický víceboj ve Zlatníkách – v různých věkových kategoriích jsme získali 2 x pohár za 1. místo, 1 x putovní pohár, 1 x pohár za 2. místo a 1 x 4. místo. Velkou odměnou našim sportovcům byla také přítomnost olympijské oštěpařky Báry Špotákové, která se osobně podepsala na donesené fotografie a navíc se se všemi našimi líbeznickými atlety vyfotografovala.
 • JAZ Říčany – zde byl náš sběr 12 medailí v počtu pouhých šesti líbeznických atletů plně v duchu našeho soutěžního oddílového pokřiku: „My atleti z Líbeznic, nenecháme vám tu nic, medaile vám seberem a záda vám ukážem“. V jednotlivých kategoriích jsme si odvezli celkem 4 zlaté medaile, 5 stříbrných a 3 bronzové medaile. Zároveň si naši atleti vyzkoušeli štafetu, ve které, ač skoro nejmladší, směle konkurovali starším atletům.
 • Běh vítězství v zámeckém parku Lány v různých věkových kategoriích jsme obsadili 1., 2. i 3. místo
 • dvě naše závodnice se vydaly až na jižní Moravu do Kroměříže na okresní kolo Čokoládové tretry. Obě se umístily ve své kategorii na 1. místě a postoupily do Krajského finále ve Zlíně, ze kterého si přivezly 2. a 7. místo.
 • Na jaře proběhlo několik závodů Poháru pražských běžeckých nadějí, ve kterých nás úspěšně reprezentuje atletka ročníku 2007, která je v průběžném pořadí Poháru na krásném 2. místě ve své kategorii.

 

 • Po čtyřech kolech Přeborů Středočeského kraje oddílů přípravek si naše A družstvo drželo 2. místo (z 15 oddílů). Ani B družstvo na 7. místě a benjamínci z C družstva na 12. místě nám vůbec nedělají ostudu, naopak všichni bojují ze všech sil a vylepšují své osobní rekordy. Ve finále v Berouně  se naše A družstvo dostalo na neuvěřitelně krásné 5. místo a my jsme na ně opravdu moc pyšní.

 

 • Závodníci z kategorie mladšího a staršího žactva také nezůstávají pozadu, na Přeborech Středočeského kraje staršího žactva naše atletka získala krásné 3. místo ve skoku dalekém.

 

 • Mladší žáci a žákyně na Přeborech Středočeského kraje mladšího žactva trhali rekordy v hodu oštěpem – 1 x 1. místo a 1 x 2. místo, ve skoku do dálky – 2 x 4. místo, vrhu koulí – 3. místo a skoku vysokém – 1 x 4. místo.

Naše družstvo přípravek pilně trénuje a chystá se na zářijové finále Středočeského kraje do Berouna, kde bychom rádi získali medaili.

Rok 2018 - detail a více v sekci Výsledky v jednotlivých článcích

Krajské přebory Středočeského kraje mladších žáků - jednotlivci

Vlašim - 11.6.2018 - Elonor Makris - 1. místo v hodu oštěpem, Kristýna Brodská - 2. místo v hodu oštěpem, Matěj Špicl - 3. místo ve skoku vysokém

Krajské přebory Středočekého kraje přípravek - 3 družstva - A, B, C

Družstvo A v prvním kole na 2. místě, ve druhém kole na 1. místě, ve třetím kole na 2.místě. Zatím družstvo A celkově na 2. místo po třech kolech - více viz Výsledky

Krajské přebory Středočeského kraje mladších žáků - jednotlivci

Přebory Středočeského kraje 11.2.2018 - Matěj Špicl - 2. místo ve skoku vysokém, 3. místo ve vrhu koulí (3 kg) a 3. místo ve skoku dalekém

V roce 2017 se družstva naší atletické přípravky i mladšího žactva umístila na 5. a 6. místě v Přeborech Středočeského kraje. Členové oddílu se zúčastnili také mnoha jiných závodů, ve kterých se pravidelně umísťují na medailových pozicích.