Dočasné zrušení atletických tréninků

Vážení rodiče, milí atleti :-)

Jak je vám jistě zřejmé na základě postupných nařízení vlády ohledně ochrany před koronavirem COVID-19, rušíme od 14.3.2020 do odvolání veškeré atletické tréninky pořádané naším oddílem - tj. tréninky mini-přípravek, přípravek, mladšího i staršího žactva a dorostu.

Situace nám opravdu není příjemná, ale věříme, že v brzké době se zase vrátíme v plném počtu na Duhovku ke všem pravidelným tréninkům i závodům.

Jsou samozřejmě ohrožené i Duhové závody 18.4.2020. Uvidíme, jak se situace vyvine a jak veškerá vládní opatření a jejich dodržování našimi občany zpomalí rozšiřování nemoci. Budeme vás informovat.

 

Pokud byste si chtěli jít v menším počtu protáhnout tělo, nabízí Tomáš Pšenička dobrovolné venkovní tréninky na Duhovce - pro skupinu A od pondělí do pátku od 11 hodin. Pro skupiny B a C v pondělí a ve středu od 16.30, pro mini-přípravky v pondělí a ve středu od 15.15 hodin.

Tyto dobrovolné tréninky pořádá Tomáš na svou zodpovědnost a nespadají pod tréninkové plány našeho oddílu. Proto jsou zpoplatněné 50 Kč za tréninkovou jednotku a je čistě na vás, rodičích, vaší zodpovědnosti a osobním nastavení, zda nabídku využijete. Tréninky povede pouze Tomáš.

Přejeme vám klidné dny, držme si všichni palce, ať tuto nestandardní situaci ustojíme bez ztráty kytičky a hlavně ve zdraví jak fyzickém, tak psychickém.

 

Výbor a všichni trenéři Atletiky Líbeznice