Nový projekt - Atletika pro rodinu

Lenka Zatylnyjová • 18 Prosinec 2020

Vážení rodiče, 

rádi bychom vás touto cestou oslovili s nabídkou účasti v novém projektu, do kterého byl náš oddíl vybrán. Líbeznický oddíl se k naší velké radosti letos zúčastní projektu Atletika pro rodinu. Cílem projektu je zvýšit pohybovou gramotnost nejen u dětí, ale i u rodičů :) V projektu máme místo pro cca 25 rodin, proto prosím s přihláškou neváhejte. 

Podrobnosti o tomto projektu naleznete zde https://www.atletikaprorodinu.cz/o-projektu/

 Základem všeho je utvořit rodinný tým, který se pod naším dohledem zúčastní 2-3 společných tréninků. Budete společně s dětmi trénovat běh (krátký), hody, skoky (z místa). Budeme závodit a bavit se.  V květnu nebo v červnu vaše tréninkové úsilí vyvrcholí oddílovými závody, které se uskuteční u nás na Duhovce. Odměnou pro vás a děti bude nejen společně strávený čas aktivním odpočinkem, ale i medaile a jiné drobnosti. Zúčastněné rodiny od nás dostanou také tréninkové deníčky, do kterých si budou zapisovat tréninkové úspěchy, zážitky nebo obrázky, a to nejen z tréninků, ale z celého období.

 Projekt je ideální pro děti ročníků 2013-2014. V našem oddíle má akci na starost Terka M, Monča a Michal. Hlásit se můžete už teď přímo mě, odpovědí na soukromý nebo atletický email nebo můj soukromý Whats Up. Přihlášky budou ukončeny 16.12. nebo po naplnění kapacity. První setkání bychom rádi uskutečnili již v prosinci (v závislosti na aktuální situaci a vládních nařízeních).

Pro doplňující informace můžete psát i volat na níže uvedené kontakty. 

 Pevně věříme v hojnou účast a těšíme se na Vás! 

Za Atletiku  Líbeznice 

Tereza Milušková 

tereza.miluskova@email.cz 724131756