Červnové závody

Lenka Zatylnyjová • 1 Červenec 2021

Červen už byl bohatší na závodní odpoledne i dny. Co jsme tedy absolvovali?

 

Konaly se Krajské přebory Mladšího žactva - 11.6.2021 ve Staré Boleslavi - ČESKÝ ATLETICKÝ SVAZ :: Vysledky (atletika.cz)

Mladší žákyně stále drží průběžné 2. misto, s nadějí na postup do Krajského finále.

 

Ve stejný den - 11.6.2021 se na Kladně konalo další kolo Krajských přeborů Staršího žactvaČESKÝ ATLETICKÝ SVAZ :: Vysledky (atletika.cz)

Žáci dosáhli na průběžné 3. místo, žákyně na 4. místo, ale boje pokračují.

 

V pátek 18.6.2021 se konal 1. ročník Polabských závodů přípravek, které v Čelákovicích vždy pro 1 družstvo (10 dětí) z oddílu zorganizovala Atletika Čelákovice spolu s Atletikou Nehvizdy. Byl to první závod pro přípravky mimo Duhovku, tak se všichni náležitě těšili. Výkony byly úžasné, padla spousta osobáčků, ale od možného prvního místa nás oddělila štafeta 8 x 50 m, která se běhá speciálně proti sobě a ta se nám nějak nedařila - kolík spadl 2x a další 2 předávky nebyly úplně podařené. Zisk 2. místa je ale krásný a trenér byl spokojený  a děti také. :-) :-)

ČESKÝ ATLETICKÝ SVAZ :: Vysledky (atletika.cz)

 

V sobotu 19.6.2021 se čtyři závodnice vydaly do Bíliny, kde si zaběhly a zaskákaly a krásné výkony a osobáčky udělaly :-)

ČESKÝ ATLETICKÝ SVAZ :: Vysledky (atletika.cz)

 

V neděli 20.6. 2021 se v Českém Brodě konalo kolo Krajských přeborů mužů a žen, kde mohou závodit i členové staršího žactva, dorostu a juniorů. Tak si to všichni užili. 

ČESKÝ ATLETICKÝ SVAZ :: Vysledky (atletika.cz)

 

Nedělní závody 27.6.2021 v Berouně - kolo Krajských přeborů staršího žactva - ukončily závodní červen. Obě družstva - starších žáků i starších žákyň se drží na průběžném 3. místě. Super !!! Čeká nás ještě další kolo na konci srpna a finále v září, tak nám držte palce.

ČESKÝ ATLETICKÝ SVAZ :: Vysledky (atletika.cz)