Neděle 21.10.2018 jako stvořená pro sportovní úspěchy

Lenka Zatylnyjová • 21 Říjen 2018

Sportovní zpravodajství z neděle 21. října 2018 :)

Na trati 400 m obhájila svou loňskou zlatou medaili Žanda Tichá. Na trati 1 000 m vybojovala Kája Štruplová krásnou stříbrnou medaili.

BLAHOPŘEJEME!

Také v Českém Brodě se běhalo, tentokrát odpoledne - Běh republiky československéhttp://www.triathloncb.ic.cz )

I tady bylo o Líbeznicích slyšet. Na trati 200 m získala zlatou medaili Anetka Navrátilová. Na trati 350 m získali zlaté medaile Terezka Dalíková a Lukáš Navrátil, 4. místo vybojovala Zuzka Bártová. Na trati 650 m si Tomáš Bárta doběhl pro krásné 5. místo.

DĚKUJEME A BLAHOPŘEJEME!

Ani trenéři tentokrát ale nezůstali pozadu a abychom vám mohli poskytovat pořád lepší a lepší podmínky pro trénování a posouvat naše atlety dále, zúčastnili se naši trenéři víkendového školení Trenérů žactva, kde si prošli všemi disciplínami - běhy, hody, vrhy, skoky... a také teorií a v závěrečných zkouškách znalosti a obratnost obhájili a ode dneška máme tři nové certifikované trenéry žactva - Petru a Luďka Rambouskovy a Járu Maiera ml.

Co říci na závěr? Všem atletům a jejich rodičům děkujeme, že o atletiku mají opravdu zájem a sami si aktivně hledají závody a ještě navíc na nich reprezentují oddíl tak úžasně, že je o nás pořád víc a víc slyšet.

Děkuji také trenérům, že ve svém volném čase nejen trénují, ale pracují také na zvyšování kvalifikace, aby se oddíl zase posunoval dopředu.

Takže všem díky, díky, díky, díky :) :) :)