Medailový víkend 1.-3.2.2019

Lenka Zatylnyjová • 3 Únor 2019

Víkend 1. - 3. února 2019 byl bohatý jak na závody, tak i na úspěchy našich atletů.

V pátek 1. února 2019 se konal Halový víceboj družstev žactva - KP LKAS 4-členných družstev předžactva a mladšího žactva 2019. Účast byla možná i z jiných krajů, a tak se čtveřice odvážných děvčat ve složení Adéla Baumrukrová, Sophie Pischnothová, Lenka Veselá a Žaneta Tichá vydala do Jablonce nad Nisou zkusit svoje štěstí. Při registraci se dívek ptaly, a kde že jsou ty Líbeznice? V průběžném pořadí po trojboji - sprint na 50 m, skok do dálky a hod medicinbalem - bylo naše družstvo dívek na 1. místě a štafetou na 4 x 150 m toto ještě potvrdily. Naše družstvo skončilo v konkurenci 25 dalších dívčích družstev na 1. místě. A všichni si už Líbeznice budou pamatovat.

HOLKYYYY, DĚKUJEMEEEE !!

Celkové výsledky budou zveřejněny na https://online.atletika.cz/kalendar

 

V sobotu 2. února 2019  se konal ve Stromovce tradiční Lívancový pohár v běhu. Zúčastnili se ho Tomáš a Kuba Ponertovi a Tomáš si v běhu na 1 míli (1,6 km) doběhl pro krásné 2. místo.

Kluci děkujeme!

 

V sobotu 2. února 2019  se na Strahově konaly Přebory Středočeského kraje mladšího žactva - jednotlivců. Účast z našeho oddílu byla i přes některé nemoci a neplánované výlety do hor či jiné neatletické :-( činnosti velmi silná a všichni atleti předvedli, co je trenéři za sezónu naučili a udělali si spoustu osobních rekordů.

Ve vrhu koulí sEla Makris  umístila na 2. místě ve Středočeském kraji a v ve sprintu na 60 m si Adam Somsedík doběhl pro krásné 4. místo.

Všem zúčastněným moc děkujeme a blahopřejeme!

Celkové výsledky naleznete na https://online.atletika.cz/vysledky/36688/20