28.4.2019 - Meeting v Černošicích a KPD staršího žactva na Kladně

Lenka Zatylnyjová • 28 Duben 2019

Neděle 28. dubna 2019 byla také bohatá na závody.

V Černošicích se konal - Černošice meeting I - V rámci slavnostního otevření sportoviště. Z našeho oddílu se zúčastnilo 10 šikovných atletů a atletek a vůbec nám nedělali ostudu. I přes to, že foukal silný vítr, který výrazně ovlivnil časy sprintů na 60 m, tak bylo zase o Líbeznicích slyšet.

V běhu na 60 m si Sophie Pischnothová odvezla zlatou medaili, Adéla Baumrukrová a Lukáš Baumrukr stříbrnou medaili, Lenka Veselá bronzovou medaili, Jana Jirouchová a Kryštof Špicl se umístili na 4. místě, Lucie Rambousková, Kryštof Kulíšek a Ella Pischnothová na 5. místě a Tomáš Rambousek na 7. místě.

Ve skoku do dálky si zlato odvezli Adélka Baumrukrová a Kryštof Špicl, stříbro Sophie Pischnothová a Lukáš Baumrukr, bronz Lenka Veselá, 4. místo Jana Jirouchová a Kryštof Kulíšek a 5. místo Ella Pischnothová.

Dále se v neděli konalo první kolo Krajských přeborů družstev staršího žactva na Kladně. Zúčastnilo se družstvo dívek i chlapců a všichni se snažili, co mohli a odvedli poctivé výkony, nedělní silný vítr ale výsledky ovlivnil i v Kladně, a to zejména běžecké disciplíny.

Nejlepší výkony předvedla Kristýna Brodská - hod oštěpem 30,57 m a získala třetí místo a Matěj Špicl ve skoku do dálky rovných 5 m a získal také třetí místo.

Všem účastníkům moc děkujeme za předvedené výkony a držíme palce nejen na druhé kolo družstev, ale také na závody jednotlivců staršího žactva.