Ocenění úspěšných atletů oddílu na Obecním úřadě Líbeznice dne 22.11.2019

Lenka Zatylnyjová • 22 Listopad 2019

Naše mateřská obec Líbeznice se rozhodla ocenit naše mladé atlety, kteří se umístili na medailových pozicích v rámci kraských soutěží v průběhu roku 2019.

Jmenovitě jde o následující atlety:

Členové A družstva přípravek, kteří vyhráli 1. místo krajského přeboru přípravek Středočeského kraje. Finále bylo v září v Berouně.
          Jsou to:   Adéla Baumruková, Sophie Pischnothová, Kryštof Špicl, Lenka Veselá, Šimon Vít, Tadeáš Vít,                                        Tomáš Ponert, Tomáš Bárta, Lucie Řeháčková, Žaneta Tichá
 
Dále by to byli atleti, kteří se na Přeborech Středočeského  kraje mladšího žactva - jednotlivci - umístili  5.5.2019 v Kutné Hoře na medailových pozicích:
          na  2. místě - Zuzka Vágnerová - skok do dálky
          na 2. místě - Michal Vošický - hod oštěpem
 
Dále atleti, kteří se na Přeborech Středočeského kraje staršího žactva - jednotlivci - umístili 12.5.2019 na Kladně na medailových pozicích:
          na 2. místě - Kristýna Brodská - hod oštěpem
          na 3. místě - Matěj Špicl - hod oštěpem a na 3. místě - Matěj Špicl - skok do výšky
 
A nakonec, ale vůbec ne poslední, Ela Makris, která se 2.2.2019 umístila na Přeboru Středočeského kraje mladšího žactva - jednotlivců - na Strahově na 2. místě ve vrhu koulí.

 

Mladí atleti si v pátek 22.11.2019 z Obecního úřadu odnesli nejen krásný zážitek a poděkování přímo od starosty, pana Martina Kupky, a místostarosty, pana Františka Grunta, ale každý také poukázku na nákup sportovních potřeb.
Zástupci obce ocenili také trenéry, kteří se dětem věnují.
Moc děkujeme za milé a slavnostní odpoledne!

 

https://www.facebook.com/obec.libeznice/