Finále KPD přípravek 27.9.2020 v Berouně

Lenka Zatylnyjová • 11 Říjen 2020

Krajské přebory družstev přípravek Středočeského kraje

V neděli 27. září 2020 v Berouně proběhlo finále Krajských přeborů družstev přípravek za účasti 20 atletických oddílů z celého Středočeského kraje.

Barvy oddílu hájilo deset líbeznických nadějí ve složení Kryštof Boháč, Lucka Řeháčková, Žaneta Tichá, Míša Moulisová, Lukáš Navrátil, Terezka Dalíková, Kryštof Kulíšek, Tomáš Hašler, Lukáš Baumrukr a Jakub Ponert.

Počasí nakonec po několika propršených dnech ukázalo svoji lepší stránku a na krásném, a nám již dobře známém stadionu, začaly atletické závody v běhu na 50m, skoku do dálky a hodu raketkou, zakončené štafetou 8 x 200m. Vše probíhalo bez problémů a naši atleti se předháněli v krásných výkonech ve všech disciplínách. Nejvíce se jim ale dařilo ve skoku do dálky. Vrcholem byla štafeta na 8 x 200m, ve které naše děti doběhly na 4. místě.

 

Tento výkon také předznamenal celkové umístění družstva. Ačkoli v našem přípravkovém družstvu bylo letos hodně nováčků, podařilo se mu umístit na nádherném 4. místě. Jsme na naše děti pyšní.

 

Všem ještě jednou blahopřejeme, děkujeme rodičům a příbuzným za podporu a těšíme se zase příští rok na  přípravkou závodní sezonu.

 

 

https://online.atletika.cz/vysledky/42362