Výsledky Zimní výzvy 15.1.-15.2.2021

Lenka Zatylnyjová • 10 Březen 2021

 Zimní atletická výzva.

Po dobu jednoho měsíce, od 15. 1. do 15. 2. 2021, mezi sebou soutěží oddíly po celé republice. Na závěr budou vyhlášeny tři oddíly, které v součtu všech zapojených rodin, a samozřejmě také trenérů, zvládnou ujít nebo naběhat nejvíce kilometrů. Na závěr si každá zapojená rodina sama vyplní formulář se svými výkony. Tři oddíly, které budou mít v součtu všech svých zapojených rodin nejvyšší počet nachozených nebo naběhaných kilometrů, čeká jako výhra návštěva maskota Atíka  (krásný žluto modrý zajíc, který je také velký sportovec) na tréninku dětí a pro další zúčastněné jsou připravené další krásné atletické odměny.

Tahle motivace a samotná výzva nalákala spoustu našich atletů a rodin, navíc počasí přeje běžkám, bobům, ale i chůzi či běhu. A tohle všechno se do výzvy počítá. 

Výzvy se zúčastnilo celkem 63 oddílů z celé republiky, zapojilo se více než 3 400 dětí a dospělých. Náš oddíl se umístil na krásném 7. místě, sportovalo celkem 149 účastníků. Nachodili jsme, naběhali či naběžkovali úctyhodných 16 130 km.

A teď několik čísel – z celkového počtu z našeho oddílu bylo 67 rodičů a 82 dětí. Nejmladším účastnicím byly 3 roky. Z dospělých nejvíce nachodili a naběhali Jana Ch. -  447,22 km, Vendula Ch. – 385 km a Ondřej B. – 348,8 km.

Z dětí to byli Nicole V. – 222,4 km, Olivka Š. a Filip K. – každý z nich 220 km.

Zúčastnilo se 38 maminek a 29 tatínků, 46 holčiček a 38 kluků.

To jsou tedy neuvěřitelné výkony a počty. Všem sportovcům moc děkujeme a jsme rádi, že máme takové aktivní děti a rodiče.

Čekají na vás také drobné odměny na památku.

DOBOJOVÁNO, aneb skončila nám výzva POJĎTE S NÁMI DO TOHO! – Atletika pro rodinu